Rize’de İŞKUR Kuraları Çekiliyor

Rize'de İŞKUR Kuraları Çekiliyor

Rize'de İŞKUR, Toplum Yararı Program (TYP) kapsamında İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okulların Temizlik işleri ile Güvenlik Hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 674 kişi alacak.

Rize'de İŞKUR Kuraları Çekiliyor

Rize'de İŞKUR, Toplum Yararı Program (TYP) kapsamında İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okulların Temizlik işleri ile Güvenlik Hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 674 kişi alacak.

Rize'de İŞKUR Kuraları Çekiliyor
Editor: admin
22 Eylül 2020 - 13:48

İŞKUR, 01 Ekim 2020 ile 30 Haziran 2021 çalıştırılmak üzere 520'si temizlik görevlisi, 154'ünün güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 674 kişi alacak.
Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde noter huzurunda yapılan  kura çekimi başladı.
İşte sonuçlar:
Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları: Özlem Yılmaz - Zekiye Yağcı - Yunus - Emre Gündüz - Kader Nalbaş - Alev Avcı Şerefoğlu - Elif Bağdatlı - Fatih Çatıkkaş - Burak Avcı - Ahmet Kopuz - Mükerrem Uzun - Yunus Emre Öksüz - İbrahim Gümüş - Metehan Akgül - Nuray Tezel Kandemir - Meryem Aslan - Havva Avcı - Emre Pehlivan - Emre Berber - Neslihan Karaaslan - Zeliha Yılmaz - Sevim Nur Temizkan -Serkan Çelik - Ali Keleş - Selcan Nalan İslamoğlu - Ayşenur Kıymet Kuk - Özgür Furat -  Mevlüt Solak - Volkan Karaaslan -Tülin Durak - Nazlı Tüylüoğlu - Gül Pınar Dinç - Erdem Aksu - Hamza Korkoğlu - Muhsin Kandemir - Saadet Uzun - İkra Sandallı - Serkan Yüksel - İsmet Koto - Bekir Akpınar - Rahman Ceylan - Emine Öksüz - Hasan Kansız - Ertan Yazıcı - Muharrem Aydın -   Serkan Yelken - Murat Bakır - Emine Öksüz - Şevket Dokumacı - Muhammet Özçelik - Abdulkerim Köse - Ebru Büyükkaya - Ümit Soykan - Uğur Erduğan - Burak Kantar
 
Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Kenan Yapıcı - Melek Peşget -Muhammet Çakıcı - Nurtekin Yeralmaz - Aysel Kabıcı - Melahat İslamoğlu - Fatih Özyanık - Firdes Aslıyüksek - Mustafa Yılmaz - Muhammet Kaçalın - Yavuz Terzioğlu - Ahmet Paşa Aydın - Gülten Karaca - Murat Karakaya - Akif Ofluoğlu - Esra İslamoğlu - Abdullah Moral
 
Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Sunay Topaloğlu - Yaşar Günay - Havva Kuş - Arzu Özdoğan - Mustafa Kalay
 
Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Züleyha Aslan - Ayşenurgüle Beşli - Esra Karaoğlu - Elif Suiçmez - Rüştü Kahyaoğlu - Mehmet Ali Gerz - Sevim Çepni - Oğuz Köse - Hatice Bayraktar - Hilmi Pehlevan - Kader Çakmak - Mümin Belik - Serkan Kesici -Ümit Yalçın Sipahi - Ece Atiş - Fatma Hervenik - Kader Kumuş
 
Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Samet Karahasan - Serkan Kaya - Zeki Uğut - Aleyna Koto - Şafak Akgün - Halit Emre Akgün
 
Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Zeynep Demir - Canan Akman - Fatma Karadağ - Hülya Köse - Neşe Özturna - Erdem Akbulut -Kemal Anıl Gökhan Özyıldız - Sinan Çukur - Nazmiye Civelek - Mehmet Ali Topaloğlu --Sait Tonyalı
 
Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları: 
Kadriye Akmehmet - Suzan Alev - Yıldız Yılmaz - Hanife Turgut - Ramazan Yanık - Sinem Mercan - Bülent Özçelik - Mustafa Canım - Abdul Kadir Karali - Emrah Şalcıoğlu
 
Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Muhammet Yavuz - Başar Genç - Serpil Demirci - Abdulkadir Bal - Murat Akşahin - Esra Yurdakul - Emre Terzi - Ayşe Pertek Aydoğdu - Sema Şanal - Emirhan Kılıç -Kubilay Sancak - Ali Albaş - Kübra Çamlı - Zeki Bal - Meryem Genç
 
Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Özlem Gonca Usta - Meral Güzey
 
İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Ruşen Akçe - Ayhan Baş - Dilek Yılmaz
 
İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Dilek Kıroğlu - Mehmet Aksu - İhsan Çelik - Dilek Berktaş - Evren Kavalcı - Efkan Kardaşlar - Bilal Erkut - Bülent Tüfekçi
 
Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:
Cengiz Cebir - Tarık Yılmaz - Özlem Çolak - Onur Yavuz - Hüseyin Şahsi - Şule Çolak
 
Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):
Gönül Kartal Azize Yazar Şennur Bozkan Ayşe Bayrak Meryem Yapıcı Sevim Babalık Azize Çakır Menekşe Gemici Fatma Buçan Ümmihan Kumbasar Hatice Gümüş Melek Özyanık Hatice Türkücü Ebru Erdem Lütfiye Özkahraman gazeterize Dilber Kuyumcu Elif Ergün Sebahat Kurtoğlu Fatma Kalyoncu Mehtap Berberoğlu Babalık Hayriye Atakan Leyla Ergene Merve Karabulut Fatma Birinci Fatma Ayartepe Lütfiye Özyanık Ayşe Tutan Ayla Kahveci Şenay Kesimal Fatih Mehmet Civaoğlu Hasan Günba Serpil Güner Gürcan Gül Fatma Ofluoğlu Abdullah Kanoğlu Alim Karakaya Meryem Altıparmak Elif Ocakçı Reyhan Tepegöz Fatma Yapıcı Muazzez Şeremet Emel İslamoğlu Meliha Döne Gamze Yüksel gazeterize Fatma Başural Şennur Yanoğlu Nigar Güner Gülsüm Taşar Seda Koca Fatma Birinci Fatma Arslan Hatice Delibaş Emine Delibaş Emine Tepegöz Necmiye Öztürk Abdullah Kulaberoğlu Fatma Özçolak Aynur Yılmaz Şebnem Kulaber Necla İslamoğlu Betül Kulaber Gülseven Yarıcı

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK): Reyhan Sormaz Gülseven Döne Güler Temur Ayşe Civaoğlu Neşe Eksilmez Gülden Bozkan gazeterize Fatma Aloğlu Fatma Kalaycı Sümeyye İslamoğlu Songül Kuru Zeynep Dedecan Zeynep Esmer Ayşe Çamlı Ayşe Kalyoncu Elif Kumbasar Ayşe Kızılhan Emine Babalık Hatice Çakır Fatma Tepegöz Fatma Önder Asiye Navdar Şirin Yarıcı Ramazan Kalaycı gazeterize Melek Yankın Türkan Çelik  Ayşe Günba Rabiye Çavuşoğlu Ayşe Çayırcı Huriye Demirata Serap Buçan Hatice Koloğlu

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):
Emine Şatıroğlu İnci Yağcı Aynur Güvenç Sarıtaş Nurettin Özay Rabiye Çorbacı Eyüp Karaman Hafize Bergal Zahide Yağcı Yavuz Günay Adem Karagöz Ayşe Günay Cihan Kalay Orhan Kus Filiz Kurkut Ümit Kosanoğlu gazeterize Fatma Kuyumcu

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK): Fatma Kosanoğlu Havva Uzun Osman Kosanoğlu Yılmaz Aydın Şükran Seçer Kadirali Yeniçırak Ali Kemal Çorbacı Elif Kosanoğlu

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Hüsniye Çelik Fatma Geniş Özlem Şahin Bostan Adil Yücel Şükran Kurçenli Elif Dereci Meryem Kar Fatma İyibaş Fatma Kesici Zinnet Aslan Mehmet Sancaktutan Yeter Korkmaz Serap Hasta Havva Bostan Burhan Özkan Elif Yalçın Kadire Dilmaç Hasibe Korkmaz Arzu Çelik Mehmet Suiçmez gazeterize Hande Kibar Şeyma Meral Ayişe Köse Meymune Kartal Murat Akyıldız İhsane Arduç Duygu Kambur Aysel Çelik Havva Pekşen Adnan Al İlknur Durmuş Canan Baltacı Berna Yılmaz Goncagül Sandıkçı Behice Azmanoğlu Melek Kurçenli Şefika Çolak Melek Köse Ayşe Aksoy Özan Sevim Yazıcı Sevim Suiçmez Fatma Sarı Zengin Ayça Köse Nurcan Naroğlu Fatma Sarı gazeterize Kadire Babasoy Fatma Şimşek Gülizar Şahin Süheyra Yıldırım Zeynep Kara Tenzile Yılmaz Özlem Güngör Ayla Kutlu Nadire Avcılar Havva Suiçmez Zeynep Saklı Mehmet Saim Esmeray Çolak Ayşe Sarı Yılancı Adnan Dereci

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):
Dursun Demir Fatma Akın Fatma Kara Sena Safi Emriye Yılmaz Ulviye Şimşek Leyla Yazıcı Gülşen Naroğlu Emine Suiçmez Emine Baltacı Emine Karali Keziban Kömürcü Semiha Bostan Sonnur Dereci Hanife Eminoğlu Adem Kalender Hatice Koyuncu gazeterize Mustafa Yazıcı Aslı Kibar Nurhan Şenkal Ali Taşdemir Yasemin Bayraktar Terzioğlu Yeliz Bülbül Asiye Adalı Dilek Furuncu Nilgün Bekir Fatma Azman Memiş Sarıahmet Güner Gezen Adem Şişman

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Emine Şadoğlu Sevde Tüfekçi Ayça Yurtvermez Fatma Sarı Derya Başka Fatma Demir Metin Şap Emine Al gazeterize Türkan Başar Derya Yılmaz Deniz Kalyoncu Songül Yılmaz Havva Kan

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):
Dilek Çelik Fatma Tibet Güner Yurtvermez Meryem Yılmaz Erdem Karasu Miraç Bayraktar Emine Manavracı

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Emine Çöpoğlu Safiye Özaltın Şerife Özgür Zeynep Özbolat Emine Serdaroğlu Mehmet Demir Kazım Yıldırım Zehra Sunar Nurcan Yılmaz Hacer Bolatoğlu Vildan Özçavuş Ayşe Cerrah Havva Atagün Gülsüm Yavuz Elif Sarı Fatma Önen Fatma Yıldırım Oğuz İnce Gülçin Kutluata Kezban Demir Hikmiye Güney gazeterize Mehmet Faruk İnce Bürgül Gülten Nurcan Balçiçek Saime Çakır Devrim Aydoğan

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK): Hatice İnce Sonnur Yıldırım Miyase Abdullah Leyla Gürkan Nurten Zehiroğlu Gülay Döne Ayşegül Cuvelek Zehra Özler Arzu Yılmaz Fatma Aytaç Songül Ergenç Hanife Ağbal Seyran Atmaca gazeterize

Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Melehat Gür Meryem Kambur Hakkı Aksoy Havva Katmer Vesile Yanık Yeter Kazdal Şeyma Baltacı Miyase Pehlivan Emine Topçuoğlu Şaban Karali Büşra Kızılay Şeyma Ayhan Suna Yıldız Habip Karali Ömer Kayış Neşe Sivri Afet Şalcıoğlu Şükran Şalcıoğlu Havvanur Karali Havva Aydın Nurten Türüt Halide Kayış Meryem İstif Gülizar Köse Emine Delihasan Yasemin Kaya Sevilay Yavaş Leyla Yıldız Yusuf Karaosman Halime Kandemir

Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):
Huriye Yazıcı Mustafa Yavaş Havva Karali Hamdiye Ak Sayime Gür Melek Sancaktutan Aynur Kayış Sevilay Alev Mehtap Erkan Eda Çalık Bostan Emine Ak Filiz Yılmaz Elif Kaba Meltem Atabay İrem Kocabey

Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Feride Göral Bedriye Yazıcı Nurtaç Almeral Hatice Aksu Feriye Keçeci

Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK): Muhammet Yazıcı Azize Atlı Güleser Güngör

İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Esra Tavukçu Havva Karadeniz Neslihan Usta Sinem Karadeniz Gülizar Demirhan Seda Çifte Meral Gür Özlem Çifte Cemile Tat Fatma Baş Bahar Tavukçu Özcan Tavukçu Elmas Çifte Ayşegül Durmuş İsmail Çifte

İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK): Ceylan Pınar Keleş Hülya Çifte Sevtap Baş Canan Ekşi Tülay Ergin İsmihan Çakır Fatma Baş Ayşe Çoşkun

İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL): Sevim Aksu Serpil Kavalcı Bedriye Güneş Zehra Kavalcı Hediye Aksu Zinnet Kolay Ayşegül Aksu Felek Naz Mengen Züleyha Balcı Reyhan Emiroğlu Atife Yılmaz Kezban Aydın Semiha Kardaşlar Emine Kardaşlar Perihan Ganimet Fatma Zorla Aysun Yağcı Erkan Emiroğlu

İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK): Fatma Kardaşlar Havva Recep Meryem Gümüş Filiz Temiz Zehra Recep Elif Berktaş Yıldız Erkan Fatma Kulaksız Kolcuoğlu Habip Durmuş

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):
Meryem Yavuz Hülya Uzun Onur Yetimoğlu Hediye Yavuz Meryem Uzun Emine Yavuz Aynur Kıvırcı Hayriye Türk Elif Şahsi Emine Yılmaz Serpil Çolak Serap Kantar Ayşe Uzun Mahmut Yılmaz Saadet Yılmaz Ayşe Uzun Aylin Başaran Zinnet Uzun

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):
Meryem Uzun Fatma Türkyılmaz Tuğba Türkyılmaz Ramazan Çolak Fatma Çakır Semian Yıldız Ayşe Tosun Hamide Yılmaz İsmail Ömeroğlu

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):
Fatih Özdemir, Sabriye Başusta, Ayşe Bengli, Nazmiye Bibe,r Melahat Karaoğlu, Birol Noyan, Melek Gerdan, Fatma Yılmaz, İrem Simay Mançoğlu, Hanife Arslan, Havva Kurkut Şaban Ali Taşçı Fatma Akdemirci Zülfiye Latifoğlu Kadriye Üstbaş Şenay Acar, Ahmet İnce, Sevinç Karahan, Filiz Türedi, Sema Kasapoğlu, Zeki Türkücü Özge Çağla Çamlı, Esma Yılmaz, Pınar Yıldırım, Zekiye Baynazoğlu, Hikmet Korkmaz, Yıldız Genç Fatma, Kayıkçı Emine, Çolak Nermin Haşimoğlu, Nurhayat Aymelek, Gamze Savaş Semahat, Muşmul Sare, Yılmaz İzzet Rumeli, Havva Piral, Nurten Abdullah Serpil İşgören Dürdane Kurt Gündüz Beyaz Bülent Arslan Asiye Kadıoğlu Fatma Kösoğlu Fatma Akşahin Asiye Cin Nurcan Yıldız Melek Albaş Terzi Havva Kuru Rabiya Bal Saadet Taşçı Fatma Demiatar Serkan Bayar

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):
Cevriye Cin Gülten Ayrılmış Burcu Uygur Ayşe Mahmutoğlu Nurten Bak Abdulgani Korkmaz Yasemin Salep Pervin Deniz Semahat Albaş Eda Boçoğlu Emine Kandemir Hüseyin Büyük Aylin Kakşi Hatice Yılmaz Birsel Savaş Ebru Nar Zehra Kambur Zübeyir Şahin Melek Beyaz Hüsna Balmuk Yeliz Beyaz Dursune Görmüş Canan Kasapoğlu Hande Aktürk Nazire Azaklı Şenol Pınar

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):
Emine Demirci Neriman Ekmekçi Ebru Bayar Selime Yılmaz Makbule Çakmakçı Havva Ülgen Ebru Koto Melahat Sarı Ayhan Sarımehmet Seval Karadağ Nurcan Temizel Hatice Şengül Akay Sevim Birinci Maya Begoevi Özlem Sarıçiçek Havva Özçelik Müjgan Kopuz Vildan Yazıcı Deniz Saraç Yeliz Kasap Cemile Kork Nazmiye Bakırcı Suzan Azmanoğlu Reyhan Aktaş Sakine Delal Ümit Çil Fatma İsmail Havva Şafak Sabire Oflu Filiz Balcı Emine Koçal Havva Büyük Özge Demir Dilek Papaker Gülizar Karasoman Zarife Aytaç Ferda Çatır Katibe Baloğlu Mehmet Civelek Fatma Sarımehmet Çiğdem Öz Nafiye Sarıhan Senem Akar Nihal Taş Hatice Saruhan Fatma Poyraz Esin Kopuz Yıldız Kasap Nezire Balcı Hülya Kenan Melek Maraş Sonnur Yılmaz Adem Koç Özgür Turan Asiye Yılmaz Niymet Bakan Hacer Furtuna Hamdiye Karal Havva Kuk Volkan Hüseyinoğlu Emriye Ayhan Gülsün Pakkan Esra Türüt Yasemin Küçükmotor Hilal Kurk Katibe Uzun Saire Yıldız Havva Çelik Serpil Kuk Dilek Türüt Hatice Kazdal Şerife Uysal Kübra Hamza Feryaz Günay Hatice Yelken Lütfullah Terzi Çiğdem Korucu Gafur Altıkaya Refiye Türüt Ayşe Koçal Fatma Koç Emine Buyuran Ayten Yanık Yasemin Kurtuluş Fadime Öksüz Osman Dereci Nimet Uzun Çakır Sevgi Duman Emine Kabaosmanoğlu Mine Yılmaz Songül Ferahlı Neslihan Köseoğlu Yasemin Uzun Yasemin Uzun Emine Aksu Fatma Esir Dilek Koyuncu Sevil Selçuk Koyuncu Zeynep Demircan Hatice Türkoğlu Zübeyde Mengene Sibel Anlamış Fatma Türüt Ayşe Demir Merve Uzun Makbule Güney Ergün Vatanlar Emine Akarsu Havva Usta Gülnur Cebir Zühre Hutıoğlu Şengül Gemici Arzu Akçay Ayfer Arı Beyhan Baş Gonca Küçük Fatma Karali Ayşe Gül Çalık Fatma Kazdal Ayşe Ergül Nuran Karasüleyman Havva Türüt Şefak Çavuş Sevinç Koyuncu Güllü Dişli Sabire Keskin Havva Kazdal Maşide Kazdal Müzeyyen Yavuz Aslı Civelek Günay Cebeci Nimet Ökten Emine Peçe Asuman Furtuna Saime Ceyhanlı Sevim Yıldırım Tuğba Yazıcı Türkan Aksu Süleyman Şeker Zeynep Kara Esengül Görür Ayşe Türüt Emine Türüt Havva Balcı Meryem Karaali Alev Sarı Hanife Yamak Hanife Meral Sunay Keleş Fındıka Türüt Dilek Dal Emine Albayrak Elif Kazdal Nejla Şenol Nuriye Esir Fatih Bekiroğlu Gülendan Büyük İlknur Düzgün Nurbay Uzun Gülnur İpek Züleyha Yıldırım Havva Bostan Emine Çelik Hilal Türüt Emine Güveli Nurcan Yanık Havva Demirci Arzu Bozkurt Büşra Güzel Şeyda Kaba Gülseren Akkemik İlknur Topay Havva Aydın Hatice Şişman Semra Eroğlu Nevin Sarı Seher Temur Fatma Civelek Nurcan Tüfekçi Nuriye Kurtuluş Fatma Büyük Müstekim Er Coşkun Memişoğlu Meryem Güney Saare Özdemir Fatma Öksüz Gülcan Reisoğlu Fatma Dal Melek Çelik Meral Bayraktar Nebahat Kuk Harun Karamustafa Rabia Özdemir Ahu Deniz Yılmaz Emriye Kocaman Sevgi Balcılar Leyla Kahraman Saniye Civelek Yener Uzun Ayşe Güzel Hatice Büyük Nuran Yıldız Ayşe Kara Ayşe Alaç Rukiye Tüfekçi

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):
Zehra Balcı Servet Çalık Merve Avcı Hüseyin Koçali Nilgün Hacıömeroğlu Nurcan Uzun Esra Topal Arzu Sarıhan Hanife Recep Aydın Türüt Zeyne Telci Şennur Türüt Asiye Ayhan Halil İbrahim Feyiz Tenzile Kar Sevilay Tercuman Vildan Biber Cihan Yenigün Fatma Piyadeoğlu Nurten Yılmaz Ömer Karakurt Ruveyde Şemşek Nazmiye Berber Makbule Çatıroğlu Şeref Akyıldız Nermin Karaosmanoğlu Neriman Tepecik Nursen Kol Hatice Aydın Havva Karahasan Yaşar Kandemir Şenay Çepni Nurcan Çil Resmi Yanık Esra Kaya Sevim Yıldız Emine Uzun Sebiha Yücel Yasemin Yılmaz Huri Bektaş Kandemir Tülay Sarıhan Meltem Koyuncu Gülay Bülbül Nadire Topçu Erdal Bakırcı İsmail Öksüz Fatma Coşkun Emine Katırcı Melek Dural Fethiye Erbaş Emine Maraş Kevser Çolak Fatma Başaran Havva Köse Selma Ersayın Havva Döne Şükran Topçu Musa Pulgir Seyhan Aslan Emine Yazıcı Fatma Çolak Emine Yılmaz Gülten Kuvel Nuray Kabil Arzu Yazıcı Hatice Baloğlu Melek Selçuk Merve Öz Ayşe Kalyoncuoğlu Ayşe Arıcan Halime Sevimli Fatma Kazdal Zühre Abay Makbule Hacer Çavuşoğlu Neslihan Papaker Birsel Koçal Fatma Öksüz Zehra Zeliha Semiz Hülya Uçar Meryem Karali Zinnet Kar Mahmut Karabulut Sülbiye Karali Dilber Karadeniz Mervenur Köse Günay Reis Fatma Öksüz Havva Çil Hayriye Sezer Ferihan Eksil Şaduman Polat Hanife Kurk Pınar Öksüz Nuray Şiviloğlu Abdurrahman Sancaktutan Yasemin Azaklı Yasemin Kayış Hamdiye Karkar Dilek Erbaş Gülsüm Çil Fatih Avcı Gül Bülbül Emine Arslan 
Olayrize 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Muharrem İnce, Memleket Hareketi'nin Kurucular Listesini Açıkladı
Muharrem İnce, Memleket Hareketi'nin Kurucular Listesini Açıkladı
 Mesut Yılmaz Hayatını Kaybetti
Mesut Yılmaz Hayatını Kaybetti