AJANS PAZARZiraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu kura çekimleri yapıldı.Kura çekimi, saat 14.00'te kulüp yetkililerinin katılımı ile Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşti.5-6-7 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalarda kazanan takımlar, adlarını 5. eleme turuna yazdıracak.ÇAYKUR Rizespor, Bucaspor1928 takımı ile eşleşti. Maç Rize’de oynanacak.
![Reklam](https://www.ajanspazar.com/images/reklam/REKLEM-R.png)
![Reklam](https://www.ajanspazar.com/images/reklam/lg448_5.png)