Nevin Özdilek Babuççuoğlu

Nevin Özdilek Babuççuoğlu

ZÜLFİYARE DOKUNDUM
nevinozdilekbabuccuoglu@gmail.com

Türker Babuççuoğlu

21 Şubat 2021 - 16:48

3 Eylül 1981'de Pazar'da doğdu. Anaokulunu ve1.sınıfı Pazar'da okudu.2.sınıfı Samsun Vezirköprü,3.ve4.sınıfı Sinop Boyabat'ta okudu.5.sınıfı Tokat Erbaa, ortaokulu Amasya Anadolu Lisesinde yatılı olarak bitirdi. Rize Anadolu Lisesinde lise eğitimini tamamladı.

Üniversite seçme sınavında yüzde iki başarı sıralaması ile 19Mayıs Üniversitesi Tıp fakültesine yerleşti.6 yıl süren tıp eğitiminden sonra Erbaa Üzümlü Köyü sağlık ocağında doktor olarak göreve başladı.

2006 Nisan TUS sınavında Türkiye birinciliği derecesi ile Ankara Zekai Tahir Burak Hastanesinde asistan doktor olarak çalışmaya başladı. 26 Şubat 2008'de sonsuzluğa uğurladım kısacık hayat hikayesini anlattığım oğlumu

Türker, idealist ve başarılı bir çocuktu. Çalışkan ve sevgi doluydu. TUS başarısını kullanmak isteyen FETO dershanesi ile çok mücadele etti ve sonunda kazandı. Av. Rıfat Uluşahin’in mahkeme sürecindeki yardımlarını unutamam. Dershane bu yenilgiyi hazmedemedi ve Türker ile her fırsatta uğraştı. Gözükara ve cesur oğlum son yıllarını onlarla mücadele ile geçirdi. Şubat ayını hiç sevmiyorum. Sevdiklerimi ve canım oğlumu bu ayda kaybettim.

Kısacık ömründe başarılarıyla hep gururlandırdı bizi. Yok, artık aramızda. Acıların en büyüğü olsa gerek evlat acısı. Yüreğimdeki kor hiç sönmüyor ve ölene dek de sönmez. Anıları ve özlemi ile yaşıyorum.

Canım oğlumu anlatmak istedim sizlere...Her şubat ayı geldiğinde hüzün kaplar içimi. O yanımda olmasa da benimle birlikte anılarımda yaşıyor. Işıklar da uyu oğlum yıldızlar yoldaşın olsun.

Sağlıkla kalın

 

Reklam
Reklam
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Murat Telatar
  2 ay önce
  Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.
 • Muhammet Aymelek
  2 ay önce
  ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN YAKINLARINA SABIRLAR DILERIM